Kehtna Vallavolikogu
 
Pargi 2
79001 Kehtna alevik
Rapla maakond
 
Volikogu on kohaliku omavalitsuse volikogu valimiste seaduse alusel valla elanike poolt valitud esinduskogu.
Volikogu liige on isik, kes on osutunud valituks vastavalt kohaliku omavalitsuse volikogu valimise seadusele.

 

Volikogu esimees
 
Katrin Anto
+372 5615 7777
katrin@jarvakandi.ee

Kehtna Vallavolikogu koosseis ja kontaktid

8.09.22

Volikogul on meiliaadress volikogu@kehtna.ee, nimetatud meilile saadetud kiri jõuab kõikide volikogu liikmeteni.

 

Nimi

Telefon

E-post

Amet

Katrin Anto

5615 7777

katrin@jarvakandi.ee

volikogu esimees

Tõnis Blank

506 1322

tonis.blank@mail.ee

volikogu liige

Mait Järvik

520 9459

maitjarvik@gmail.com

volikogu liige

Eno Hermann

5333 9615

enohermann1@gmail.com

volikogu liige

Kristo Kaaring

5190 7095

kristo.kaaring1900@gmail.com

volikogu liige

Kalju Kalda

514 8261

kalju.kalda@gmail.com

volikogu liige

Enar Karuoja

5656 1918

enar17@hot.ee

volikogu liige

Leaanyka Leisson

5615 6633

leaanyka.leisson@kehtna.ee

volikogu aseesimees

Allar Läll

5304 8373

allar.lall@gmail.com

volikogu liige

Marko Matson

5618 4911

matsonmarko@gmail.com

volikogu liige

Mikk Meinberg

528 4190

mikk.meinberg@gmail.com

volikogu liige

Lauri Mölder

5905 0976

molderlauri@gmail.com

volikogu liige

Moonika Schmidt

 

moonika.schmidt@kehtna.ee

volikogu liige

Piret Priivits

522 4375

piretpri@gmail.com

volikogu liige

Janek Raid

504 8311

janek.raid@gmail.com

volikogu liige

Siim Riisenberg

528 3314

siim@kmoy.ee

volikogu liige

Hendrik Ross

518 0415

hendrik.ross@gmail.com

volikogu liige

Riina Tomingas

5615 0722

riina130@hot.ee

volikogu liige

Angelyca Vaerand

527 5709

kika13.vvv@gmail.com

volikogu liige

Rait Verrev

521 0859

raitverrev@gmail.com

volikogu liige

Villy Võrk

5566 1624

villy.vork@kehtna.ee

volikogu liige