Kehtna Vallavolikogu
 
Pargi 2
79001 Kehtna alevik
Rapla maakond
 
Volikogu on kohaliku omavalitsuse volikogu valimiste seaduse alusel valla elanike poolt valitud esinduskogu.
Volikogu liige on isik, kes on osutunud valituks vastavalt kohaliku omavalitsuse volikogu valimise seadusele.

 

Volikogu esimees
 
Katrin Anto
+372 5615 7777
katrin@jarvakandi.ee

Kehtna Vallavolikogu koosseis ja kontaktid

Volikogul on meiliaadress volikogu[at]kehtna.ee, nimetatud meilile saadetud kiri jõuab kõikide volikogu liikmeteni.

 

Nimi Telefon E-post Amet
Katrin Anto 5615 7777 katrin@jarvakandi.ee volikogu esimees
Tõnis Blank 506 1322 tonis.blank@mail.ee volikogu liige
Mait Järvik 520 9459 maitjarvik@gmail.com volikogu liige
Eno Hermann 5333 9615 enohermann1@gmail.com volikogu liige
Kristo Kaaring 5190 7095 kristo.kaaring1900@gmail.com volikogu liige
Kalju Kalda 514 8261 kalju.kalda@gmail.com volikogu liige
Enar Karuoja 5656 1918 enar17@hot.ee volikogu liige
Mati Kutser  505 7868 mati.kutser@gmail.com volikogu liige
Leaanyka Leisson 5615 6633 leaanyka.leisson@kehtna.ee volikogu aseesimees
Allar Läll 5304 8373 allar.lall@gmail.com volikogu liige
Marko Matson 528 9261 matsonmarko@gmail.com volikogu liige
Mikk Meinberg 528 4190 mikk.meinberg@gmail.com volikogu liige
Lauri Mölder 5905 0976 molderlauri@gmail.com volikogu liige
Moonika Schmidt   moonika.schmidt@kehtna.ee volikogu liige
Piret Priivits 522 4375 piretpri@gmail.com volikogu liige
Janek Raid 504 8311 janek.raid@gmail.com volikogu liige
Hendrik Ross 518 0415 hendrik.ross@gmail.com volikogu liige
Riina Tomingas 5615 0722 riina130@hot.ee volikogu liige
Angelyca Vaerand 527 5709 kika13.vvv@gmail.com volikogu liige
Rait Verrev 521 0859 raitverrev@gmail.com volikogu liige
Villy Võrk 5566 1624 villy.vork@kehtna.ee volikogu liige