Kehtna Vallavolikogu
 
Pargi 2
79001 Kehtna alevik
Rapla maakond
 
Volikogu on kohaliku omavalitsuse volikogu valimiste seaduse alusel valla elanike poolt valitud esinduskogu.
Volikogu liige on isik, kes on osutunud valituks vastavalt kohaliku omavalitsuse volikogu valimise seadusele.

 

Volikogu esimees
 
Katrin Anto
+372 5615 7777
katrin@jarvakandi.ee

Kehtna Vallavolikogu koosseis ja kontaktid

30.11.22

Volikogul on meiliaadress volikogu@kehtna.ee, nimetatud meilile saadetud kiri jõuab kõikide volikogu liikmeteni.

 

 

Nimi

Telefon

E-post

Amet

Erakond/

valimisliit

1

Katrin Anto

5615 7777

katrin@jarvakandi.ee

volikogu esimees Valimisliit KÕIK ON OLULISED
2 Angelyca Vaerand 527 5709 kika13.vvv@gmail.com volikogu liige Valimisliit KÕIK ON OLULISED
3 Villy Võrk 5566 1624 villy.vork@kehtna.ee volikogu liige Valimisliit KÕIK ON OLULISED
4 Marko Matson 5618 4911 matsonmarko@gmail.com volikogu liige Valimisliit KÕIK ON OLULISED
5 Leaanyka Leisson 5615 6633 leaanyka.leisson@kehtna.ee volikogu aseesimees Valimisliit Ühtne ja Edumeelne Koduvald
6 Enar Karuoja 5656 1918 ekaruoja@gmail.ee volikogu liige Valimisliit Ühtne ja Edumeelne Koduvald
7 Kalju Kalda 514 8261 kalju.kalda@gmail.com volikogu liige Valimisliit Ühtne ja Edumeelne Koduvald
8 Riina Tomingas 5615 0722 riina130@hot.ee volikogu liige Valimisliit Ühtne ja Edumeelne Koduvald
9 Hendrik Ross 518 0415 hendrik.ross@gmail.com volikogu liige Valimisliit Ühtne ja Edumeelne Koduvald
10 Moonika Schmidt   moonika.schmidt@kehtna.ee volikogu liige Valimisliit Ühtne ja Edumeelne Koduvald
11 Piret Priivits 522 4375 piretpri@gmail.com volikogu liige Valimisliit Ühtne ja Edumeelne Koduvald
12

Tõnis Blank

506 1322

tonis.blank@mail.ee

volikogu liige VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
13

Allar Läll

5304 8373

allar.lall@gmail.com

volikogu liige VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
14

Eno Hermann

5333 9615

enohermann1@gmail.com

volikogu liige VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
15 Mikk Meinberg 528 4190 mikk.meinberg@gmail.com volikogu liige VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
16 Lauri Mölder 5905 0976 molderlauri@gmail.com volikogu liige VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
17 Janek Raid 504 8311 janek.raid@gmail.com volikogu liige VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
18 Siim Riisenberg 528 3314 siim@kmoy.ee volikogu liige VALIMISLIIT VÄÄRTUSLIK KODUPAIK
19

Kristo Kaaring

5190 7095

kristo.kaaring1900@gmail.com

volikogu liige Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
20

Mait Järvik

520 9459

maitjarvik@gmail.com

volikogu liige Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
21

Ervin Lega

 

ervini@hot.ee

volikogu liige Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
 

Kehtna Vallavolikogu aastate 2021-2025 ehk liitumisjärgse valla teine koosseis.

Liikmed esireas vasakult Mait Järvik, Enar Karuoja, Moonika Olju, Angelyca Vaerand, Piret Priivits, esimees Katrin Anto, aseesimees Leaanyka Leisson, Riina Tomingas, Katrin Velleste, Rait Verrev ja Tõnis Blank ning tagareas vasakult Kristo Kaaring, Kalju Kalda, Hendrik Ross, Villy Võrk, Marko Matson, Mikk Meinberg, Eno Hermann, Lauri Mölder, Allar Läll ja Mati Kutser.
 
Foto esimeselt istungilt 17.11.2021 Järvakandi Kultuurihallis.
Foto autor Aare Hindremäe
 
 
 
Liikmed vasakult tagumine rida Hendrik Ross, Janek Raid, Mikk Meinberg, Lauri Mölder, Marko Matson;
vasakult keskmine rida Enar Karuoja, Kalju Kalda, Kristo Kaaring, Allar Läll, Mait Järvik, Ervin Lega, Villy Võrk;
vasakult esimene rida Piret Priivits, Leaanyka Leisson, Katrin Anto, Riina Tomingas, Moonika Schmidt.
(pildilt on puudu Eno Hermann, Angelyca Vaerand, Tõnis Blank, Siim Riisenberg).
 
Foto 13. istungilt 16.11.2022 Järvakandi Koolis.
Foto autor Heivi Äärma