Lõppenud tööpakkumised

RAAMATUKOGUHOIDJA Kehtna Raamatukogu- Ingliste

Kehtna Raamatukogu ootab oma meeskonda raamatukoguhoidjat (0,5 ametikohta)

Raamatukoguhoidja peamised tööülesanded:

*lugejate teenindamine- laenutamine, infopäringutele vastamine, lugejate abistamine/juhendamine arvutite ja IT seadmete kasutamisel;

*töö teavikutega- kirjanduse tellimine ja arvestus, kogu korrastamine ja kujundamine;

*raamatukogusündmuste- ja näituste algatamine, ettevalmistamine ja läbiviimine erinevas vanuses lugejatele

 Kandidaadile esitatavad nõuded:

*erialane kõrgharidus või kõrgharidus ja raamatukoguhoidja kutsetunnistus või valmisolek erialase hariduse omandamiseks:

*eesti keele oskus kõnes ja kirjas;

*tänapäevaste infotehnoloogiavahendite kasutamise oskus;

*suhtlemis-, väljendus- ja meeskonnatööoskus;

*algatusvõime ja loovus, tahe osaleda uute lahenduste väljatöötamisel.

 Ootused kandidaadile:

*huvi kirjanduse vastu;

*korrektsus ja vastutustunne;

*infokirjaoskus;

*B-kategooria juhilubade olemasolu ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

 Omalt poolt pakume:

*vaheldusrikast ja huvitavat tööd arenevas valdkonnas;

*arenguvõimalusi ja erialaseid koolitusi;

*kindlat töötasu ja puhkeaega;

*puhkust 35 päeva aastas.

Töökoht: Ingliste raamatukogus Ingliste külas

Tööaeg: vastavalt raamatukogu lahtiolekuaegadele

Tööle asumise aeg: 1.august 2022

Kandideerimiseks palume saata CV ja sooviavaldus koos motivatsioonikirjaga ning koopia haridust tõendavast dokumendist 10. juuniks 2022 e-posti aadressile silvi.lukjanov@kehtna.ee

Lisateave Silvi Lukjanov, tel 509 8453, e-post: silvi.lukjanov[at]kehtna.ee