Lõppenud tööpakkumised

« Tagasi

Kehtna Vallavalitsus kuulutab välja avaliku konkursi Kehtna Avatud Noortekeskuse JUHATAJA töökohale

Otsime meeskonda noortekeskuse juhatajat, kelle ülesanne on korraldada Kehtna noortekeskuses noorsootööd, toetada noorte omaalgatust ja eneseteostust, jagada ja vahendada infot noorte vahel ning luua ja leida võimalusi noorte kogukonda kaasatusele.

Kehtna Avatud Noortekeskuse põhimäärus

Kandideerima ootame hea suhtlemisoskusega ja meeskonnatööle orienteeritud, ürituste korraldamiskogemusega vähemalt keskharidusega või noorsootööalase eriharidusega kandidaati.

Muudeks nõueteks on väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus, oskus kasutada tööks vajalikke tehnilisi vahendeid, oskus planeerida tööprotsessi, võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada ka pingeolukorras ning kasutada aega efektiivselt. Oskus planeerida asutuse eelarvet ja vajadusel kirjutada projekte.

Omalt poolt pakume

Sõbralikku kollektiivi, stabiilset ja huvitavad tööd, kaasaegseid töötingimusi, võimalust enesetäiendamiseks, 35 kalendripäeva puhkust.

Töökoha andmed:

Töökoht asub Staadioni 18, Kehtna alevik. Tööpiirkond vajadusel Kehtna valla piires.

Kandideerimise info:

Kandideerimisdokumendid esitada digitaalselt allkirjastatult hiljemalt 13. septembriks 2022 Kehtna Vallavalitsusele e-posti aadressil kehtna@kehtna.ee.

Vajalikud dokumendid: CV, motivatsioonikiri, haridustaset tõendavad dokumendid.

Lisainfo: spordi-ja noorsootööspetsialist Taivo Tüvist, telefon 5304 8818 või taivo.tuvist@kehtna.ee.