Haridus- Kultuuri ja Sotsiaalosakond

 

Nimi Ametikoht Telefon ja e-post
Katrin Velleste

abivallavanem

puhkusel 11.07-29.07

509 8853
katrin.velleste@kehtna.ee
(teenistussuhe peatatud)

haridus- ja kultuuritööspetsialist

 

Taivo Tüvist

Ametijuhend

spordi- ja noorsootööspetsialist

5304 8818

taivo.tuvist@kehtna.ee

Kristina Solman 

Ametijuhend

sotsiaaltööspetsialist

puhkusel 04.07-24.07

5333 9978
kristina.solman@kehtna.ee

Ene Seinpalu

Ametijuhend

sotsiaaltööspetsialist
5342 2801
ene.seinpalu@kehtna.ee

Ragne Rahe

Ametijuhend

sotsiaaltööspetsialist

528 2141
ragne.rahe@kehtna.ee

Ege Vonbret-Tosin

Ametijuhend

lastekaitsespetsialist

puhkusel 11.07-24.07

5300 2894
ege.vonbret@kehtna.ee

Karmen Metssalu

Ametijuhend

lastekaitsespetsialist (Järvakandi) puhkusel 27.06-10.07 ja 25.07-31.07
5304 1808
karmen.metssalu@kehtna.ee